Competitie-Clubkamp.schappen

 

Competitie tafeltennis najaar 2019

De afdeling tafeltennis van de Sportclub Tjuchem start de najaarscompetitie 2019 met 4 teams. 
Team Tjuchem 3 speelt haar thuiswedstrijden op de maandagavond.

De overige teams spelen op de woensdagavond.

Onze teams

Tjuchem 1 1e klasse poule A Jos vd Tuuk
Henk Mulder (aanvoerder)
Jan Boerma

Tjuchem 2 2e klasse poule A Heinz Günther
Roel Lubben(aanvoerder)
Hans Dekker en Frank Wamsteeker

Tjuchem 3 5e klasse poule B Jaap Uuldriks
Henk de Groot(aanvoerder)
Ciska Dik

Tjuchem 4 6e klasse Hilda Koenes(aanvoerder)
Bert en Aukje de Haan 
Ina Jansema en Janny Medema


De zaal is open om 19.00 uur, de wedstrijden beginnen om 19.45 uur.

Schema thuis-wedstrijden: zie agenda van de website www.tjuchem.net


Clubkampioenschappen tafeltennis SC Tjuchem 2019

Op zondag 28 april was het weer zover. De strijd om de wisselbokaal.
Van de 19 leden namen 16 personen deel en er werd gespeeld in een A en B poule.
Toernooileider was weer Henk Mulder

Onder het genot van een eerste kopje koffie, met wat lekkers gemaakt door Hilda en Ciska  werden  
de poules bekend gemaakt.Totaal werden er 56 wedstrijden gespeeld op vier tafels. 
Weer een hele happening en wie kampioen zou worden…….

Zaterdagavond was er een tent opgezet door een aantal vrijwilligers en om 12 uur zondagmiddag werd 
er een heerlijke lunch geserveerd door Giel, waar gezellig werd gekletst en gegeten.
Daarna moest nog even door iedereen de hakken in het (spreekwoordelijke ) zand gezet worden.
De laatste wedstrijd tussen Jan Boerma en Henk Pater moest de beslissing brengen.
Met veel ooohs en aaahs en emotievolle wedstrijden waren om drie uur  de winnaars bekend.
Tegen vijven werden de prijswinnaars door de voorzitter Anita Bouland in de prijzen gezet 
en de wisselbokaal poule B ging naar Ciska Dik  en van poule A naar Jan Boerma.
De waardebonnen 1 tot en met 3 werden beschikbaar gesteld door Kantor Appingedam.
Jan Boerma werd nog een flesje wijn aangeboden voor al zijn verslagen van de competitieweken afgelopen voorjaar.

Iedereen werd bedankt voor zijn inzet de afgelopen dag. Om 9 uur werd de tent afgebroken en 
konden we voldaan huiswaarts en op naar een sportief najaarsseizoen.

Poule A,  1.Jan Boerma  2.Jos v.d.Tuuk  3.Henk Pater  4.Henk Mulder 5. Hans Dekker 6. Heinz Günther 
7. Roel Lubben 8. Frank Wamsteeker

Poule B. 1.Ciska Dik 2.Henk de Groot 3. Janny Medema 4. Edsard Staal 5. Jaap Uuldriks 6.Bert de Haan 
7. Hilda Koenes 8. Aukje de Haan

Voor foto's van de clubkampioenschappen kijk op fotoalbums van de pagina tafeltennis

Eindresultaat voorjaarscompetitie NTTB Noord 2019


Sport Club Tjuchem


Team                klasse behaalde punten plaats


Tjuchem 1 Henk, Jan en Jos         1e             36             5          


Tjuchem 2 Heinz, Roel en Frans 3e             74              1 - promoveren
Tjuchem 3 Frank, Martijn en Hans 4e             53              4


Tjuchem 4 Ciska, Henk en Jaap 5e              35               6 - degraderen


Tjuchem 5 Bert, Aukje, Hilda          6e               41               3
       Janny en Ina


Eindresultaat najaarscompetitie 2018

Team speelt in resultaat


Tjuchem 1 2e klasse 1e plaats 67 punten


Tjuchem 2 3e klasse 6e plaats 35 punten


Tjuchem 3 4e klasse 2e plaats* 52punten


Tjuchem 4 5e klasse 6e plaats 33 punten


Tjuchem 5 6e klasse 3e plaats 42 punten


* Tjuchem 3 speelde in een promotie poule en bereikte de 2e plaats.


Tjuchem 1 is kampioen en promoveren


Tjuchem 2 en 4 degraderen